0 Kč

18. 5. 2017

Využívejte Solární světlo - nejmocnější energii na Zemi

Často se setkávám s lidmi, kteří přestože žijí duchovním životem, jsou vyčerpaní a jejich životní energie je na bodě nula. Proč to tak je a jak to napravit?

Když jsem žila v Brně, poznala jsem muže, kterému jsem pravidelně vyráběla příručky pro jednotlivé stupně mistrovství v Reiki. Tehdy jsem ještě žila světským životem, a když jsem se na něj dívala, jak je smutný, zelený, hubený a na pohled nezdravý, říkala jsem si, jestli mu nějaké takové učení stojí za to.

Jednoho dne si ale přišla pro příručky sama paní Mistr a já zůstala jako opařená. Nádherná opálená žena s černými dlouhými vlasy, které lehké rozevláté dlouhé šaty s převládající žlutou barvou a velkými barevnými květy dodávaly na exotičnosti. Ani silná ani tenká, prostě krásná zdravá žena zářící energií a láskou. Její úsměv byl nezapomenutelný a dal v mých očích Reiki smysl.

Kde je rozdíl? V uvědomění.

Hlavní potíží při nedostatku energie je, že si málokdo z nás uvědomuje důležitost rovnováhy života a máme tendenci duchovnu propadat. Ba co víc, většina lidí si myslí, že vyváženého stavu ani nelze dosáhnout. Možná už se to změnilo, ale svého času si to myslel i známý e-mailingový král David Kirš. Když mi od něj kdysi přišel e-mail právě na toto téma, byla jsem překvapená, protože on je člověk, kterému životní rovnováha funguje perfektně.

K tomu, abychom rozpoznali, zda žijeme v rovnováze nebo ne potřebujeme vědět, jak se projevuje. Poznáme to poměrně snadno. Je-li náš život v rovnováze, vnímáme ho jako skutečně šťastný a naplněný. Pocit štěstí je důsledkem rovnováhy světské a duchovní části našich životů. A nenechte se mýlit, ani Mistři tady nežijí jen duchovním životem. Všichni vyrovnáváme, protože když převládá světská část, stáváme se egoisty, když duchovní, postupně energeticky upadáme.

Tento úpadek má svůj důvod. Na místě, kde žijeme, není možné žít jen duchovní život. Česká republika nemá podmínky pro čistě duchovní jedince a to hlavně z toho důvodu, že většina lidí ještě není probuzená a navíc učitelé neučí práci s externími zdroji. Většinou učí podle východních umění, která mají ve svých zemích naprosto odlišné podmínky pro svůj rozvoj – pochopení, toleranci, porozumění – a externí zdroje energie nepotřebují. My ale ano.

Mnoho lidí medituje, probouzí své dary a schopnosti, často i léčí pomocí posílání a očišťování energie, ale když se jich zeptám na zdroj energie, se kterým při tom pracují, odpověď je vždy stejná – se svou vlastní energií. To je ale málo. K tomu, abychom mohli odvádět duchovní práci ve větším rozsahu a nebyli jsme časem vyčerpaní světem kolem nás, potřebujeme využívat externí zdroj energie, který je mnohem silnější, než ta, kterou nese naše tělo.

Co je Solární světlo

A právě takovým zdrojem, nejsilnějším na Zemi a jednou z nejmocnějších sil ve Vesmíru vůbec, je Solární světlo. Solární světlo je duše fyzického Slunce, někdy se mu říká také „srdce Slunce“. Vyživuje veškerý život v duchovní rovině, tak jako fyzické Slunce udržuje život na Zemi.  

Je jako naše Slunce, ale protože je to duše Slunce, je mnohem krásnější a zářivější. K tomu, abychom ho mohli vidět je potřeba zapojit svůj vnitřní zrak – vizualizaci.

Jak ho používat

Stačí na něj jen myslet a představovat si ho, nemusíme ho ani jasně vnímat a ono rozšíří naše vědomí, podobně jako meditace, a povede nás.

Jakmile si osvojíme práci se Solárním světlem, získáme zdroj energie, který pak můžeme používat jako jednu z ochranných technik nebo právě při práci s energií v souvislosti s dalšími lidmi – posílání lásky a energie, očišťování energií apod. Solární světlo bychom měli používat také při astrálním cestování třeba do Roviny duší.

Odkud o něm víme

Práce se Solárním světlem je součástí mých seminářů Láska duše a Ochranné techniky, kde učím moudrost bytostí světla. Ty se pomocí channelingu spojují s médii na Zemi a předávají jim své učení. Konkrétně u mě jde o učení Orinovo a Da Benovo, které sepsala do svých knih Sanaya Roman, a které se stalo součástí mého života před šesti lety.

Pomůže i vám

Pokud tedy míváte poklesy energie a cítíte se unavení, využívejte i vy léčivou energii duše Slunce k tomu, aby vám dobila baterky. 

.

 CHCI MEDITACI DUŠE SLUNCE 

 CHCI E-KNIHY SANAY ROMAN 

 CHCI VĚDĚT VÍCE O ONLINE SEMINÁŘÍCH 

.

Sdílejte dál. Nikdy nevíte, kdo co právě potřebuje slyšet. :-) 

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.