0 Kč

.

Tak tohle jsem já - Veronika Sivana Kadlecová,

maminka krásného miminka, žena naprosto úžasného muže, od roku 2012 duchovní průvodce a učitel, zakladatelka Školy duchovního rozvoje Šťastný život online, autorka pěti duchovních seminářů a jejich učebnic, spoluautorka Milionového systému a také majitelka této virtuální kavárny.

Miluju své rodné město Zlín, kde žijeme, planetu Zemi a její přírodu, mám ráda dlouhé procházky, ráda cestuji, ochutnávám cizokrajná jídla a vína, ráda se směju, miluju lidi, baví mě žasnout a velká spousta dalších věcí. 

Mé poslání je předat vám prostřednictvím skutečných příběhů všechna svá vědění a prastará tajemství šťastného života a hojnosti, která jsem získala v průběhu své vlastní cesty, a která jsou součástí mého každodenního života, abyste prožili život naplněný štěstím a láskou stejně jako já. 

Život není jen o tom, co vidíme, ale i o tom, co cítíme, přičemž to druhé je mnohem - mnohem důležitější. 

Tady vám předám nejen svá duchovní umění jako je rozšířené vědomí, práce s myslí a energií, ale i světská umění jako je třeba vaření, péče o zdraví, domácnost a děti, která jsou zásadní pro život v rovnováze a tedy ve štěstí.

Šťastný život = život v souladu s duší = život v rovnováze

.

.

Co jsem napsala

Jako první důležitý krok jsem po 4 letech příležitostného učení, na začátku roku 2016, založila svou Školu duchovního rozvoje Šťastný život online a postupně v průběhu pěti měsíců jsem napsala pět duchovních seminářů. Z těchto textů následně vzniklo pět e-knih (učebnic) a speciální e-kniha s Bonusy. 

První přišla na svět kniha Základní učení, což je soubor všech důležitých umění, která by měla být součástí života nás všech, abychom s jejich pomocí dokázali vyřešit všechno, před co nás život postaví. 

Další kniha Tvoření peněz pak obsahuje veškeré techniky k získání finanční svobody. Zároveň mě a mého muže inspirovala k vytvoření jednoduchého systému investování - Milionový systém, který umožňuje lidem peníze jednoduše získávat. 

Následovala má nejmilejší kniha Láska duše, jenž jde do hloubi našeho srdce a pomocí učení duše nám umožňuje prožívat prostřednictvím spojení s duší skutečnou bezpodmínečnou lásku. 

V průběhu učení jsem se často setkávala s tím, že mí žáci nevěděli, jak si udržet svou vlastní energii čistou a v rovnováze, proto jsem napsala další knihu Ochranné techniky, aby vám s tím pomohla.

Zatím poslední z mých duchovních knih je Karma duše, která vysvětluje, co je ve skutečnosti karma, popisuje život duše, upozorňuje na nepravdy o minulých životech a učí uzdravení karmy.

K této sbírce pak přibyla ještě kniha s Bonusy, což je soubor meditací, příběhů a článků mnou publikovaných v roce 2016, jenž jsou skvělou pomůckou k lepšímu pochopení jednotlivých témat. 

Všechny tyto knihy jsou mé autorské a najdete je v elektronické podobě v mém Obchůdku

Další má tvorba se už týká praktického tvoření peněz a samotného Milionového systému, k němuž jsem napsala dva e-booky Z bezdomovce investorem, který je naším životním příběhem, takže pokud se o mé cestě chcete dozvědět ještě trošku víc - doporučuji, a Jak to všechno funguje. Následoval samotný Milionový systém a Milionový návod jak si vytvořit vlastní investiční systém.

Tyto e-knihy najdete na www.milionovysystem.cz.

.


No a v mezičase, kdy se nevyskytuji zrovna tady, mě můžete navštívit na Facebooku. Už je nás tam hooodně a stále přibýváme. Přidejte se.


Veronika Kadlecová • Křiby 4719, Zlín • IČ 87242290 • Živnostenské oprávnění vydané 30. 12. 2015 Obecním živnostenským úřadem Městského úřadu v Holešově • Sp. značka 22/2016/ŽÚ/V • Bankovní spojení Fio banka a.s. • BÚ 2400107252 / 2010 • IBAN CZ9820100000002400107252 • BIC FIOBCZPPXXX

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.