0 Kč

29. 5. 2017

Nedaří se vám otěhotnět? 9 kroků jak to změnit.

Když jsem potkala svého muže, první s čím jsem se mu svěřila, bylo, že jsem v mládí měla potíže s cystami, mám srůsty na vaječníkách a nevím, jak to bude s dětmi. Teď čekáme naše první miminko. Je mi 38 let a otěhotněla jsem bez sebemenších potíží čtyři měsíce po tom, co jsme se pro děti rozhodli. Co můžete i vy udělat pro to, abyste otěhotněli s lehkostí?

Ne, nemám ve slově „otěhotněli“ pravopisnou chybu, jen věci vnímám srdcem. Jsme na to dva – já a můj muž, proto to „i“ - vy jste na to také dva. Na to nikdy nezapomínejte. I tento článek je určen vám oběma.  

Docela dlouho jsem si myslela, že jsem pro své bezproblémové těhotenství nemusela udělat nic, že se to prostě stalo, ale pak mi došlo, že aniž bych to věděla, udělala jsem toho v průběhu života mnoho.

1. ODPOUTEJTE SE OD TOUHY - PŘEJTE SI

Nejsilněji jsem své mateřské načasování cítila do dvaceti pěti let, kdy jsem byla zároveň i nejméně moudrá. Přesto jsem byla ještě dalších deset let dost moudrá na to, abych počkala na toho správného tatínka. Potkala jsem ho až v roce 2012, kdy už jsem po nepěkných zkušenostech z minulosti přesně věděla, jakého muže chci a vědomě jsem si ho přivedla do života pomocí magnetizace.

Možná vám biologické hodiny bijí jak Big Ben, ale i přesto se vyhněte lekci, kterou s sebou nese vytoužené miminko v nefungujícím vztahu, a raději zapracujte na své spřízněné duši, se kterou budete pohádkově šťastní a až z vaší nekonečné lásky nechejte vzejít nový život. Ušetříte ho předstírání, které děti podvědomě cítí, vašeho rozchodu a mnoho bolesti. Z duchovního pohledu může být i nesprávný partner důvodem, proč se vám nedaří přirozeně otěhotnět.

Pokud jste si ale svým protějškem jisti, už žijete v pohádkovém vztahu a miminko je to poslední, co vám chybí ke štěstí, raději si ho JEN přejte a pomocí vizualizace vytvářejte vaši společnou budoucnost. Nezapomínejte na to, že v procesu magnetizace přání je nejdůležitější právě krok odpoutání se. Více o magnetizaci přání si můžete přečíst v článku Jak jsem si „přitáhla“ svého muže ZDE.

2. UDĚLEJTE JASNÁ ROZHODNUTÍ

Vždycky jsem věděla, že jednou děti mít budu. S mým mužem jsme o dětech mluvili od začátku a já jsem vždycky říkala, že to bude v době, až jim budu mít co nabídnout. Tehdy jsem si myslela, že to něco jsou peníze a jistoty, ale pak jsem si uvědomila, že to nejcennější, co jim můžu dát, je život v lásce a duchovní podstata života. A věci se samy daly do pohybu.

Jako první udělejte rozhodnutí mít děti, ať už je chcete hned nebo za sto let a nikdy nenechejte do vaší mysli vstoupit nic, co by říkalo něco jiného. Jako druhé udělejte rozhodnutí, co jim chcete dát. Podle učení duše si děti své rodiče vybírají tak, aby jim byli schopní zrcadlit jejich minulou karmu a dali jim tak směr pro vývoj duše. Takže dokud v těchto věcech nebudete mít jasno, nemohou si vás duše zvolit za rodiče. Pak se také otěhotnět nedaří.

3. VNÍMEJTE SVÉ TĚLO

Od deseti let mě maminka vodila na gynekologii kvůli výtokům, v dospívání se přidaly cysty, následovaly dlouhé roky nerovného boje s mykózami, ve třiceti letech celkový kolaps organismu, až jsem jednoho dne potkala svého muže a po 25 letech jsem se pomocí klidu, lásky, bylin a štěstí uzdravila. Žádné výtoky, žádné srůsty, žádné kvasinky, žádné fyzické vyčerpání…

Existuje mnoho potíží, které můžete mít, a nejsou nijak příjemné, ale vždy jsou vyřešitelné, když jim dáte čas. Nejčastější psychickou příčinou neschopnosti otěhotnět je stres, a ten stejný viník má na svědomí i fyzické příčiny. Je tedy velmi důležité, abyste měli v rovnováze světskou a duchovní část vašeho života - abyste léčili jak duši, tak tělo a to můžete dělat nejefektivněji právě přírodní cestou.

K otěhotnění vám může pomoct akupunktura a otevírání energetických cest, čínské byliny, čistá aloe vera, která násobí účinky bylin, ale i práce s energetickými centry, tantrické masáže nebo různá cvičení zaměřená na otěhotnění. Podstatou všeho přírodního je navození vnitřní rovnováhy a klidu. Vnímejte své tělo, které vám prostřednictví duše a intuice dává znamení, která z cest je pro vás vhodná. Je to ta, se kterou souzníte. A pokud chcete mít jistotu, že jste pro své zdraví udělali, co jste mohli, využijte každou možnost přírodní cesty, která se vám naskytne.

4. PŘEMÝŠLEJTE, JAK PŘEMÝŠLÍTE

Hodně mé vnímání zdraví změnilo, když mému muži diagnostikovali vážnější nemoc a oba jsme se shodli na tom, že je i tak naprosto zdravý. V ten moment jsem věděla, že jsem zdravá i já a přesto, že jsem netušila, že se můj zdravotní stav opravdu mění, nikdy jsem nepochybovala o tom, že budu mít děti a že s otěhotněním nebudu mít žádné potíže. Síla myšlení pak všechno zařídila.

Nikdy se nenechejte zmanipulovat lékaři ani svým okolím a neříkejte, že děti mít nemůžete. To, že se to nějakou i hodně dlouhou dobu nedaří, neznamená, že se to nakonec nepodaří, pokud samozřejmě máte v těle všechny potřebné orgány. Když se ale stane vaší pravdou, že děti mít nemůžete, oddalujete to a intenzita takové myšlenky může způsobit, že to v tomto životě nestihnete.

Samozřejmě to neznamená, že pokud jste to do teď dělali, že děti mít nebudete. Možná jen přišel správný čas na změnu, která vám k vašemu miminku pomůže. Víte, může být mnoho důvodů, proč vesmír čeká, než vám přinese svůj dar a ať je to jak chce, je to tak v pořádku. Soustřeďte své myšlenky na to, že jste zdraví a všechno je v pořádku a dejte vesmíru volnou ruku.

5. VĚŘTE NA ZÁZRAKY

Můj muž je zázrak, má práce je zázrak, má láska je zázrak, můj život je zázrak, mé miminko je zázrak… Všechno, co vytváří můj šťastný život je zázrak. Když jsem si uvědomila, že zázrak je i v kapce vody, začala jsem žít zázračný život, ve kterém „problémy“ nemají místo. A tak když přijde nějaká negativní myšlenka, beru jako zázrak, že se přes všechny ty krásné myšlenky dokázala probojovat do mé mysli a nechám ji zázračně rozplynout.

Už jen myšlenka na to, že chcete miminko, je zázrak. S těhotenstvím a porodem může být spojeno mnoho nepříjemných prožitků, ale přesto nám miminko stojí za to. A zázraky se dějí i tady. Uvědomte si, že existuje spousta případů, kdy ženy otěhotněly přes antikoncepci, po dlouhých letech zdánlivé neplodnosti nebo i po přechodu. Věřte, že pokud se to má ve vašem životě stát, tak se to prostě stane, ač se to zdá nemožné. Příroda si vždycky cestu najde a vaše víra dodá vašemu přání potřebnou sílu. Pokud máte mít v tomto životě děti, budete je mít.

6. DŮVĚŘUJTE PŘIROZENÉMU NAČASOVÁNÍ

Přirozené načasování někdy funguje zvláštním způsobem. Já jsem si například musela zranit rameno. Jak může rameno souviset s těhotenstvím? Jednoduše. Ani po tři čtvrtě roku léčby se mi nechtělo zahojit. Logická otázka mého doktora byla, jestli neberu nějaké léky, které by mohly léčbu sabotovat. A já brala jedinou chemii – hormonální antikoncepci, která může zhoršovat hojení. A tak mi byla položena nesmělá otázka, zda bych ji nechtěla vysadit. Když už jsme tedy měli vyřešit otázku antikoncepce, vyřešili jsme i otázku miminka. A bylo to. Dohodli jsme se jen na tom, že se na to nebudeme upínat a necháme Boha rozhodnout, zda děti mít budeme nebo ne.

Je potřeba si uvědomit, že to, že miminko právě teď chcete, nemusí znamenat, že je to pro vás, pro vašeho partnera a i pro samotné miminko právě teď to správné. Je potřeba důvěřovat přirozenému načasování – správnému času, kdy se teprve věci stanou opravdu tak, jak se mají stát, tedy ve prospěch všech zúčastněných. V průběhu čekání můžete pracovat na svém zdraví, fyzické kondici, lásce ve vztahu ale také na vizualizaci toho, co si přejete, protože vědět, co přesně chceme je pro úspěch našich přání velmi důležité.

7. VYUŽIJTE SÍLU TALISMANŮ

Jakmile jsme se rozhodli pro miminko, zavedlo nás to do prodejny Madal Bal, kde jsme si koupili závěsný řetěz čínských mincí pro štěstí a hojnost. Jen tak, že se nám líbil. Doma jsme ho pověsili na futra do ložnice, protože tam byl nevyužitý háček. Až o pár týdnů později jsem se rozhodla vázat a energetizovat čínské mince pro své žáky a zjistila jsem, že k miminku pomáhá 8 svázaných mincí zavěšených právě v ložnici. No a co myslíte? Ano, aniž bychom to věděli, koupili jsme jich tehdy osm.  

I vám pomůže vaše víra podpořená talismanem, který nese energii početí. Najděte si něco, s čím souzníte a dejte to na místo, které je pro vaše přání nejvhodnější. Mohou to být mince, sošky, drahokamy… Když budete talisman opravdu chtít, sám vám vstoupí do cesty. Kdykoliv se na něj pak podíváte, budete vědět, že je vaše miminko už na cestě. Můžete využít i umění Feng Shui – ukáže vám, která část vašeho bytu patří energii dětí. Článek na toto téma Odhalte tajemství Pa-kuí najdete ZDE.

8. MĚJTE NEOTŘESITELNOU VÍRU VE SVÉ ZDRAVÍ A SCHOPNOSTI

Když jsem začala vnitřně pracovat na tom, co chci, meditovat, užívat bylinky, zdravěji jíst, chodit na akupunkturu, pít aloe vera, cvičit, a dělat všechno proto, abych byla zdravá, neměla jsem žádné pochybnosti o tom, že to tak i bude. A ono to tak i je. Co na tom, že to trvalo spoustu let?

Vaše víra může být vratká, když si jen přejete a nic víc neděláte. Posilte ji svou fyzickou a duchovní prací a ona vám dá jistotu, kterou potřebujete, navede vás ke změnám, které je potřeba ještě udělat a lekcím, kterými je potřeba projít, aby se vaše přání mohlo vyplnit. Když budete věřit svým schopnostem vytvářet si svůj život a přivést na svět své miminko, vaše víra i hory přenese.

9. POPOVÍDEJTE SI S PARTNEREM

Nebylo úplně snadné udělat tak zásadní rozhodnutí, jako je mít miminko, když jsem žila téměř čtyřicet let jen s partnerem, v těle, které bylo stále téměř dokonalé, se starostmi jen o svou vlastní existenci. Dlouho jsme s mým mužem mluvili o tom, co a jak bude. Že budeme potřebovat větší bydlení, že se změní mé tělo i způsob našeho života, že očekávám, že na miminko nebudu sama a jak si oba představujeme společnou výchovu. Teprve až jsme zjistili, že nikde nic nevázne, jsme se definitivně rozhodli. Pak už to šlo ráz na ráz. Otěhotněli jsme, získali větší byt, přestěhovali se a teď už jen čekáme a těšíme se, až se náš bobánek narodí.

Ani vy nespoléhejte na to, že jen naznačování partnerovi vám pomůže v tom, aby neměl potíže s novou rolí, změnami, nápady, dětským pláčem, domácností atd. Promluvte si otevřeně o tom, zda opravdu miminko chcete oba, že to není jen vaše touha a že jste připraveni milovat se vzájemně a milovat vaše dítě. Nezapomeňte ani na témata, jak to bude, když se vám nějakou dobu nebude dařit otěhotnět. Zda podstoupíte umělé oplodnění nebo necháte věci plynout. A na všem se dohodněte. Najděte ve všem kompromis tak, aby nic z vašich rozhodnutí netrápilo ani jednoho z vás. Protože jedině jasno v tak zásadních věcech vám přinese klid a pohodu, kterou k bezproblémovému otěhotnění potřebujete nejvíc.

.

Asi jste si všimli, že všech 9 kroků není nic jiného, než cesta k vnitřnímu klidu, který je nejdůležitější, když chceme přirozeně otěhotnět. Ať už je to odpoutání se od touhy, rozhodnutí mít děti a co svým dětem chceme dát, naše cesta ke zdraví, způsob myšlení, víra v zázraky a taky v sebe, přijetí přirozeného načasování, vnější pomoc talismanů, naše víra nebo vědomí, že jsme na to dva.

Všechno toto přináší JEN KLID, díky kterému prožijete Boží zázrak početí a zrození něčeho tak vzácného, jako je vaše miminko.

A pak už se jen milujte.

.

 CHCI TALISMAN ENERGETIZOVANÝ PRO POČETÍ 

 CHCI UMĚT VIZUALIZOVAT 

.

Sdílejte dál. Nikdy nevíte, kdo co právě potřebuje slyšet. :-) 

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.