0 Kč

17. 6. 2017

Když andělé zvěstují

Nejznámější je příběh archanděla Gabriela, který sestoupil k panně Marii a zvěstoval narození Ježíše Krista. Může se skutečně něco podobného stát v našem současném světě? A jak to může vypadat? Přečtěte si náš skutečný příběh zvěstování v roce 2016.

Někteří lidé vnímají své anděly od narození a prožívají s nimi každý den svého života. Jiným se zjevují jen v určitých chvílích a velká spousta lidí je nikdy neuvidí ani neuslyší, ať se snaží sebevíc. Často ale nám všem přichází andělská znamení v podobě peříček, čísel, uvědomění nebo symbolů. Každý máme tu svou Boží cestu k nebesům a svatým bytostem.

Osobně patřím do skupiny lidí, ke kterým andělé přicházejí v meditacích a většinou pouze v momentech, kdy je potřeba předat lidem něco obzvlášť důležitého. Mohu tedy anděly vidět svým vnitřním zrakem a slyšet. Přesto si v nejdůležitějších chvílích mého života zvolili mého muže, který se s humorem sobě vlastním prohlásil zenovým mistrem hned po první meditaci, která trvala asi dvacet vteřin. Co k tomu dodat? Snad jen to, že mě nikdy nenapadlo, že ON bude vědět dřív než JÁ.

Stalo se to o Vánocích 2016. Vánoce samy o sobě mají zvláštní kouzlo a vnímaví lidé mívají v jejich průběhu velmi silné prožitky Boží přítomnosti a milosti. Stejně tak i já. Miluju Vánoce a klid, který nám dávají, a opravdu si je každý rok užívám. A tak jsme si s mým mužem v lásce užili i tyto.  Pak ale mezi svátky odjel pracovně na pár dní do Prahy a začaly se dít věci.

Jedno ráno mi zavolal a řekl mi, že se mu stalo něco zvláštního. Uprostřed noci ho probudil hlas. Když otevřel oči, uviděl sestupovat k jeho lůžku anděla obklopeného světelnou září. Postavil se před něj a klidným hlasem mu řekl: „Všechno je v pořádku. Stane se velký zázrak.“ Pak zase odešel.

Můj muž se nikdy před tím s andělem nesetkal. Bylo to úplně poprvé a jeho slova pro něj byla natolik zásadní, že si to nemohl nechat pro sebe. Když se mi svěřil, jako první mě napadlo, že se splní jeho velký sen, o kterém často mluvil, ale za týden se ukázalo, že andělé zvěstují jen skutečné ZÁZRAKY.

A co je v životě člověka největší zázrak?

První týden v Lednu jsme měli „půlročí“ – výročí čtyři a půl roku našeho vztahu. Probudila jsem se se silným nutkáním udělat si těhotenský test. Můj muž ještě spal, když jsem mu o pár chvil později třásla ramenem a mávala mu před sotva probuzenýma očima tenkým proužkem papíru, na kterém zářily dvě čárky.

Zamžoural na tu mini tyčinku v mé ruce a zahuhlal: „Co to je? Já to nevidím.“ Zasmála jsem se a řekla: „Ten tvůj ZÁZRAK.“ Okamžitě věděl. Něžně mě objal a zašeptal: "Děkuji, miláčku."

Když jsem šla o pár dní později k doktorovi, byl na ultrazvuku vidět jen malý váček. Miminko bylo ještě tak malinké, že v něm vůbec nebylo vidět.

.

První zvěstování, o kterém vím, bylo narození Ježíše Krista - svátek Zvěstování Páně slaví křesťané devět měsíců před Vánocemi, konkrétně 25. 3. - a to druhé našeho miminka. Žijeme ve víře už spoustu let, takže to bereme jako normální věc, ale je pravda, že jedno považujeme za velký dar – VÍME, že je naše dítě požehnané Bohem a pod ochranou andělů. Co víc si přát? Neřešíme tedy žádné strachy, což je v době mnoha různých těhotenských vyšetření velmi důležité.

Zároveň věříme, že tento zážitek nemáme sami. Pokud jste prožili něco podobného, budu moc ráda, když se o to podělíte v komentáři a naše vánoční miminko nezůstane jediné anděly zvěstované v dnešním světě. 

.

S láskou a hlubokou úctou věnováno mému muži. 

.

Duchovní průvodce a učitel, který má vše co učí osobně prožito, nikoliv načteno. Zakladatelka Školy duchovního rozvoje Šťastný život online. Autorka pěti online duchovních seminářů a jejich e-učebnic

Jak můžu pomoct přímo vám? 

 Váš výklad andělských čísel 

.

Líbí? Pošlete dál. Nikdy nevíte, kdo co právě potřebuje slyšet. :-) 

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.