0 Kč

3. 8. 2017

Jak mít krásné nehty během 5 minut

Chystáte se ven a krásné ruce považujete za něco, bez čeho to prostě nejde? Znám spoustu žen, které kvůli tomu nosí umělé nehty, a já jim do toho v žádném případě nekecám. Nic mi do toho není, ale směju se, když pak žasnou nad těmi mými - přírodními. Přitom cesta ke krásným přírodním nehtům je úplně jednoduchá.

Umělé nehty považuji za největší omyl moderní doby, když tedy pominu gelové, které jsem viděla i v přirozeném vzhledu a vypadaly skutečně krásně a přirozeně. Jenomže to umí udělat jen málokdo. Většina nehtařek vytvoří jen bezpečně identifikovatelné „rýče“, které ještě umocní nánosy pestrobarevných laků. Ruce pak přitahují pozornost, nicméně pýcha na místě není.

Pokud ale toužíte po krásných přírodních nehtech, stačí vám k dosažení svého snu jen tyto 2 věci:

1. KŘEMÍK

Pokud jsou vaše nehty v neutěšeném stavu, ať už kvůli umělým nehtům nebo z jiných důvodu, jako první zajděte do zdravého obchůdku nebo do lékárny a pořiďte si oxid křemičitý (Terra Silicea, Silicium). Prodává se jako doplněk stravy a pomáhá nejen k posílení nehtů, ale také kůže, kostí, pojivových tkání a všeobecně zdraví. Užívá se jedna tableta denně a umí zázraky. Znatelně zpevní vaše nehty už během krátké doby a zabrání tak jejich lámavosti a třepení.

2. BAVLNA A HEDVÁBÍ

A teď náš pětiminutový zázrak. Tohle už jste viděli?

Jakmile uzdravíte své nehty, vrátíte jim alespoň částečnou pevnost a budou ve stavu, kdy už je budete chtít zase ukazovat a přitahovat k nim pozornost, pořiďte si tuto houbičku. Je to součást manikúry, která by neměla chybět v kosmetickém kufříku žádné ženy, ale ani muže, co se chce pyšnit dokonalýma rukama. Udělá vaše nehty naprosto nepřehlédnutelné a perfektní během pěti minut.

Její použití je naprosto jednoduché:

• Jako první použijte tmavou plošku. Na obrázku ji vidíte nahoře, kdyby šel otočit, viděli byste ji i dole. Slouží jako extra jemný pilník k lehkému stržení horní vrstvy nehtu, která bývá často zabarvena mírně do žluta. Chyťte houbičku pevně za žluté kraje mezi palec a zbývající prsty, trošku přitlačte a přejeďte každý nehet párkrát tam a zpět (stačí 5x – nic se nemá přehánět). Když houbičku odděláte, budete mít na prstech bílý prach. Nechejte ho tam a pokračujte.

• Otočte houbičku na barevnou plošku s logem. To je ta zázračná bavlněná, která má za úkol vaše nehty ozdravit. Opět jí několikrát přejeďte každý nehet. V této chvíli neuvidíte žádný efekt. Dostaví se až o pár dní později, kdy uvidíte rozdíl mezi současným nehtem a novým, který bude vyrůstat.

• A poslední krok je bílá lesklá ploška, kterou na obrázku nevidíte. Je na zadní straně houbičky a je to hedvábná leštička. Tou si každý nehet vyleštěte. A pořádně přitlačte. Zase stačí jen pár tahů, abyste měli nehty krásně lesklé. Pak si ruce umyjte a jen se kochejte. 5 minut je za vámi.

Tuto houbičku můžete používat jak na nehty rukou, tak nohou. Vždy by samozřejmě měla předcházet klasická péče, jako je upravení nehtu do požadovaného tvaru a upravení nehtové kůžičky. Pokud po manikúře používáte vyživující olej, nechejte ho až úplně nakonec, po umytí rukou. Zamastili byste plošky houbičky a ona by ztratila svou funkci. Když o ni budete pečovat, vydrží vám opravdu dlouho.

Pak dodržujte ještě jedno pravidlo a tím je četnost použití. Tmavou plošku používejte max. jednou v měsíci - při častějším použití by mohlo dojít ke ztenčení nehtu. Zbylé plošky ideálně co dva týdny, přičemž bílou leštičku můžete dle potřeby. Z vlastní zkušenosti vím, že nehty na rukou vydrží krásné týden až dva, podle toho, jak moc se máčíte. Na nohou bez problémů měsíc. 

.

A co vás asi zajímá nejvíc: Kde a za kolik se dá taková houbička koupit?

Osobně, pokud je to možné, nakupuji vždy přímo od výrobce nebo dovozce, kde mám k dispozici i další produkty, které se vzájemně doplňují, takže tady: https://nevo-spa.com/cs/ruce-a-nohy-55

Ať jsou i vaše nehty zdravé, silné a krásné. 

.

Duchovní průvodce a učitel, který má vše co učí osobně prožito, nikoliv načteno. Zakladatelka Školy duchovního rozvoje Šťastný život online. Autorka pěti online duchovních seminářů a jejich e-učebnic

.

Líbí? Pošlete dál. Nikdy nevíte, kdo co právě potřebuje slyšet. :-) 

Přidat komentář

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.